Porcelán Tételek száma: 123
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1936822
11170
343
Óherendi tányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, lepattanásokkal, d: 24,5 cm 1937762
11171
343
60000
Zsolnay antik historizáló áttört váza, kézzel festett porcelánfajansz, hajszálrepedéssel, jelzett (TJM) m: 22 cm 1939910
11172
343
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21 cm eredeti dobozában 1934518
11173
343
Zsolnay kohászok fehér mázas porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 20,5 cm 1934161
11174
343
Zsolnay antik jelenettel díszített porcelán bögre, 4 db, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, d: 7,5 cm 1934149
11175
343
Zsolnay eozinmázas minaret, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm 1934306
11176
343
Zsolnay virágmintás porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm, d: 10 cm 1937378
11177
343
Zsolnay eozin mázas hamutartó, jelzett, apró kopásokkal, d: 11,5 cm 1937302
11178
343
Zsolnay pillangó mintás kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm, 12×12 cm 1937343
11179
343
Zsolnay eozin mázas nyuszi, jelzett, hibátlan, m:7 cm, 1937213
11180
343
Zsolnay pillangó mintás tégely, kézzel festett, jelzett, d:9 cm, m:4,5 cm 1937265
11181
343
Zsolnay eozin mázas spániel, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft