https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 166

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Steier Lajos: A szabadságharc revideált története sorozat 3 kötete: Görgey és Kossuth; Az 1849-iki trónfosztás előzményei és következményei; Haynau és Paskievics 1. köt. Bp., é. n. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15789.

Steier Lajos: A szabadságharc revideált története sorozat 3 kötete: Görgey és Kossuth; Az 1849-iki trónfosztás előzményei és következményei; Haynau és Paskievics 1. köt. Bp., é. n. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
15
Emese álma. Mítosz és történelem I. kötet. Honismeret folyóirat különszáma. Olvasókönyv művelődéstörténeti vetélkedőhöz. Bp., 1994, Alfa Kiadó és Nyomdaüzem, 156 p. Kiadói papírkötés.
15790.

Emese álma. Mítosz és történelem I. kötet. Honismeret folyóirat különszáma. Olvasókönyv művelődéstörténeti vetélkedőhöz. Bp., 1994, Alfa Kiadó és Nyomdaüzem, 156 p. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
A kőkori világ. Vadászó-gyűjtögetők és korai földművelők. Az ember képes története. Szerk.: Dr. Göran Burenhult. Colin Renfrew előszavával. Fordította: Dr. Kordos László, Dr. Bácskay Erzsébet. Bp.,1995, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15791.

A kőkori világ. Vadászó-gyűjtögetők és korai földművelők. Az ember képes története. Szerk.: Dr. Göran Burenhult. Colin Renfrew előszavával. Fordította: Dr. Kordos László, Dr. Bácskay Erzsébet. Bp.,1995, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. 1. köt. Bp., [1943], Korvin Mátyás Magyar-Olasz Egyesület - Franklin. Kissé laza, viseltes félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15792.

Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. 1. köt. Bp., [1943], Korvin Mátyás Magyar-Olasz Egyesület - Franklin. Kissé laza, viseltes félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. kötet. Bp., 1935-1936, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Második,bővített kiadás. Kiadói félbőr-kötésben,a gerincen és a borítón kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
15793.

Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. kötet. Bp., 1935-1936, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Második,bővített kiadás. Kiadói félbőr-kötésben,a gerincen és a borítón kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Andrić Sándor: A Montenegroi fejedelemség története a legrégibb időtől fogva az 1852-es évig. Szerb okmányok, segédművek, és népénekek után kidolgozta --, fordította Kunos Gyula. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. XII + 153 + [3] p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban
15794.

Andrić Sándor: A Montenegroi fejedelemség története a legrégibb időtől fogva az 1852-es évig. Szerb okmányok, segédművek, és népénekek után kidolgozta --, fordította Kunos Gyula. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. XII + 153 + [3] p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
John E. Morby: A világ királyai és királynői. Az idők kezdetétől napjainkig. Fordította: Hideg János. Budapest, 1991, Maecenas. Kiadói kemény papírkötés, beragasztott Szent László hermát ábrázoló képeslappal, jó állapotban.
15795.

John E. Morby: A világ királyai és királynői. Az idők kezdetétől napjainkig. Fordította: Hideg János. Budapest, 1991, Maecenas. Kiadói kemény papírkötés, beragasztott Szent László hermát ábrázoló képeslappal, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Maspero, Henri: Az ókori Kína. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15796.

Maspero, Henri: Az ókori Kína. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
A magyar levéltártörténet kronológiája. 1000-2000. Szerk.: Dóka Klára, Müller Veronika, Réfi Oszkó Magdolna. Bp., 2000, Magyar Országos Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
15797.

A magyar levéltártörténet kronológiája. 1000-2000. Szerk.: Dóka Klára, Müller Veronika, Réfi Oszkó Magdolna. Bp., 2000, Magyar Országos Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Ungváry Krisztián: Budapest ostroma. Bp.,2001, Corvina. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, térkép-melléklet nélkül.
15798.

Ungváry Krisztián: Budapest ostroma. Bp.,2001, Corvina. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, térkép-melléklet nélkül.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Szinay Sándor: II. József. Ébresztő Népszerű Tudományos Füzetek XI. kötet. Bp., 1912, Világosság Rt., 30+2 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval.
15799.

Szinay Sándor: II. József. Ébresztő Népszerű Tudományos Füzetek XI. kötet. Bp., 1912, Világosság Rt., 30+2 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Germán, kelta regék és mondák. Feldolgozta és az előszót írta Dömötör Tekla. Regék és mondák. Bp.,1976, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.
15800.

Germán, kelta regék és mondák. Feldolgozta és az előszót írta Dömötör Tekla. Regék és mondák. Bp.,1976, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz