Steier Lajos: A szabadságharc revideált története sorozat 3 kötete: Görgey és Kossuth; Az 1849-iki trónfosztás előzményei és következményei; Haynau és Paskievics 1. köt. Bp., é. n. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.