Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 199
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1925823
19036
342
50000
Jewellery
Arany(Au) 14K lornyon, jelzett, üveggel, h: 13 cm, bruttó: 22,9 g 1927899
19037
342
Jewellery
Ezüst(Ag) ékszertartó tálka, jelzett, 11,5×7,5 cm, nettó: 37,9 g 1928292
19038
342
2200
Jewellery
Ezüst (Ag.) medál, jelzett (925), nettó:3,1 g 1928532
19039
342
2200
Jewellery
Ezüst (Ag.) kereszt medál, jelzés nélkül, nettó:6,5 g 1924994
19040
342
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) dupla szemes nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 8,8 g 1926125
19041
342
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyógyszeres dobozka, belül aranyozott, jelzett, 4×2,5 cm, nettó:20 g 1928312
19042
342
Jewellery
Pandora Reflexion ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, h:16 cm, nettó: 10,7 g 1928567
19043
342
Jewellery
Ezüst (Ag.) felhúzós zsebóra, kulccsal, sérült porcelán számlappal, jelzés nélkül, működik 1925543
19044
342
Jewellery
Ezüst(Ag) papucs fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, nettó: 4 g 1925594
19045
342
Jewellery
Ezüst(Ag) strasszokkal kirakott pillangós szett (függő+fülbevalópár), jelzett, bruttó: 1,7 g 1925551
19046
342
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés sárga strasszokkal kirakott fülbevalópár, jelzett, bruttó: 1,1 g 1926074
19047
342
Jewellery
Pandora ezüst (Ag.) charm, jelzett, bruttó: 3,4 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft