Aranyozott ezüst(Ag) dupla szemes nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/342/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500032/Aranyozott-ezustAg-dupla-szemes-nyaklanc-jelzett-h-45-cm-netto-8-8-g~II1924994
1924994
19040
342
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) dupla szemes nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 8,8 g
: turóczi_márk