Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 199
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1926221
19024
342
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott púdertartó, belsejében tükörrel, sérült, d: 5 cm, bruttó: 44,1 g 1926585
19025
342
Jewellery
Ezüst(Ag) óra, biztonsági zárral, jelzett, d: 2,8 cm, egyik mutató hiányzik, bruttó: 20,5 g 1927990
19026
342
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) bross, jelzett, fém tűvel, h: 7,5 cm, bruttó: 9,8 g 1925979
19027
342
Jewellery
Filigrán ezüst bross 11,3 g 1927963
19028
342
7500
Jewellery
Ezüst(Ag) tiszti lánc, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 22,1 g 1926101
19029
342
Jewellery
Antik ezüst sótartó. Bécs, 1840. Jelzett. 18 g / Antique silver salt keeper 5x2,5 cm 1925592
19030
342
Jewellery
Ezüst(Ag) strasszokkal kirakott virágos fülbevalópár, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 0,8 g 1925567
19031
342
Jewellery
Ezüst(Ag) halcsontos fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, nettó: 4,1 g 1928571
19032
342
Jewellery
Ezüst (Ag.) filigrán szelence, jelzett, 3×4 cm, nettó: 9,8 g 1931692
19033
342
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc, jelzett, h: 50,5 cm nettó 15,9 g 1928002
19034
342
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán bross Nofertiti díszítéssel, jelzett, d: 6 cm, nettó: 20,5 g 1928008
19035
342
15000
Jewellery
Ezüst(Ag) Uniona zsebóra, jelzett, működik, d: 3,5 cm, bruttó: 42,2 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft