Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 199

Ezüst(Ag) pillangós fülbevalópár, jelzett, 5,4×2,7 cm, nettó: 3,5 g
19000.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,17
6,21
Aranyozott ezüst(Ag) pillangós fülbevalópár, jelzett, 5×2,7 cm, nettó: 3,5 g
19001.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,60
5,52
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, 5,5×3,6 cm, nettó: 9 g
19002.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,90
8,28
Ezüst(Ag) filigrán csüngős fülbevalópár, jelzett, 6,5×1 cm, nettó: 4,5 g
19003.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,02
4,83
16
Ezüst (Ag.) kereszt medál, jelzés nélkül, nettó:13,9 g
19004.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,92
13,10
Ezüst(Ag) hengeres, áttört kígyó karkötő, jelzett, állítható hosszúság: 19-22 cm, nettó: 3 g
19005.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,45
4,14
Ezüst(Ag) lapos, mintás kígyó karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,9 g
19006.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,45
4,14
Ezüst(Ag) szíves, lamellás fülbevalópár, jelzett, 3,3×2,6 cm, nettó: 4 g
19007.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,60
5,52
Ezüst(Ag) modern lamellás függő és fülbevalópár, jelzett, 3,9×2,2 cm, nettó: 4,5 g
19008.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,60
5,52
Ezüst (Ag) gyász fülbevaló, jelzés nélkül, bruttó: 4,7 g
19009.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17,24
20,69
Aranyozott ezüst(Ag) János Pál pápa emlékmedál, jelzés nélkül, d: 2,5 cm, bruttó: 15,7 g
19010.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
6,32
Ezüst(Ag) kereszt medál, jelzés nélkül, 3×2 cm, nettó: 3,4 g
19011.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
9,20
11,03
33

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.