3 000 Ft
Vas Gereben összes munkái 3 kötet - Barabás Ábel: Vas Gereben. Bp., 1906, Franklin; Vas Gereben: Tekintetes urak és kisebb elbeszélések. Bp., Franklin; Vas Gereben: Parlagi képes, Tormagyökerek. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.