Kodály Zoltán - Gyulai Ágost: Arany János népdalgyűjteménye. Bp., 1952, Akadémiai Kiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban, tulajdonosi bejegyzéssel, belül a gerincnél kissé levált.