Porcelán Tételek száma: 83
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1918186
11168
341
Jelzett (Goebel?) kislány kutyával, kézzel festett, m: 9 cm 1920234
11169
341
Szecessziós fajansz tál, jelzés nélkül, repedéssel, kézzel festett, d: 25,5 cm 1921215
11170
341
Spániel, kézzel festett, jelzett (Cluj), apró kopás nyomokkal, m: 33 cm 1873721
11171
341
Antik fajansz fűszertartó dobozka, javított fedéllel, jelzés nélkül, kopásokkal, 13×9×12,5 cm 1921360
11172
341
Teázó cicák, angol porcelán, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 9×9,5 cm 1921955
11173
341
2 db virágos porcelán kisváza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben 1918017
11174
341
6 db kékfestéses kínai porcelán tányér, jelzettek, kopásokkal, d: 22,5 cm 1917725
11175
341
6 db kisméretű piros pöttyös porcelán bögre, jelzés nélkül, apró kopásokkal, d: 3,5 cm 1922011
11176
341
Bordó porcelán csésze+alj, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 8 ill. 12 cm 1923246
11177
341
XX. sz. eleje. Pfeiffer & Löwenstein, Jelzett porcelán teás készlet. Matricás. Hibátlan, hat személyes. 1923250
11178
341
XX. sz. eleje Pfeiffer & Löwenstein. Jelzett porcelán teás készlet. Matricás. hat személyes.Kis csorba a kiöntő csőrén és a fedelén. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: