Porcelán Tételek száma: 83
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1918020
11156
341
4+1 db Kahla német porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 17 ill. 28 cm 1920736
11157
341
6 db Weimar süteményes tányér, matricás, jelzettek, apró kopásokkal, d: 19 cm 1917752
11158
341
2 db tejkiöntő, matricás, jelzettek (Bohemia, Victoria), apró kopásokkal, különböző méretben 1920308
11159
341
Porcelán dísz öntöző kanna budapesti Opera képével, matricás, kopásnyomokkal, m: 11 cm 1919320
11160
341
Virágmintás porcelán tál, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 28 cm 1922147
11161
341
Kamla Indigo, Meisseni mintás porcelán süteményes készlet 6 + 1 db 1888915
11162
341
5 db dekoratív üveg lámpabúra, némelyik apró csorbákkal, különböző méretben 1920265
11163
341
Jelzett osztrák mélytányér, kézzel festett, máz hibákkal, jelzett, d: 22,5 cm 1700883
11164
341
Antik angyalos kis tálka, kézzel festett, kopott, jelzés nélkül, 17×5,5 cm 1916822
11165
341
Jelzett kínai tányér, kézzel festett, kopás nyomokkal, d:16 cm 1916788
11166
341
Kínai porcelán tétel ( 3 db), tálka, váza, teaszűrős csésze, kopás nyomokkal vázán lepattanással, kézzel festett, kettő jelzett, 12×8, m:9 és 15 cm 1918144
11167
341
Jelzett sellő, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft