Porcelán Tételek száma: 83
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1916903
11120
341
46000
Zsolnay antik áttört tál, kézzel festett, jelzett (TJM), kopásokkal, 22×10,5×12 cm 1917780
11121
341
Zsolnay mokkás készlet: 6 db csésze + 4 db alj, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben 1891336
11122
341
200000
cca 1880 Zsolnay petróleumlámpa, kézzel festett porcelánfajansz test, bronz szerelékekkel, apró kopás nyomokkal, bura hiányzik, m:30 cm
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
1920460
11123
341
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza, jelzett, matricás, hibátlan, m: 25,5 cm 1920468
11124
341
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, 9×7×4 cm 1919336
11125
341
Hollóházi porcelán dobozka, matricás, jelzett, gyári mázhibával, 14×9×4 cm 1882328
11126
341
Hollóházi virág mintás teás csésze és alj (6 db), matricás, jelzett, kopott, egyiken hajszálrepedés 1916857
11127
341
Hollóházi porcelánok ( 5db): váza, bonbonier, dobozka, hamuzótálka, matricásak, jelzettek, apró kopásokkal, m: 7-12 cm, 7×5-10×9 cm 1920251
11128
341
Hollóházi mélytányér, kézzel festett, máz hibákkal, jelzett, d: 22,5 cm 1892228
11129
341
Hollóházi porcelán virágmintás mokkás csészék és aljak (6db), matricás, kopott festés, jelzett 1918047
11130
341
Hollóházi Jurcsák László tervezte bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 5 cm cm 1918044
11131
341
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: