Porcelán Tételek száma: 83
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1923556
11108
341
Zsolnay porcelán tábla, matricás, kopásnyomokkal, 12×14 cm 1923280
11109
341
Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 1918071
11110
341
Zsolnay vizet merő lány, alapmázas, jelzés nélkül, hibátlan, m:10 cm, 14×15 cm 1918258
11111
341
Zsolnay kagylót tartó női akt, alapmázas, jelzés nélkül, apró kopás nyomokkal, m:12 cm 1918125
11112
341
Zsolnay korsós kislány, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 7,5 cm 1918098
11113
341
Zsolnay kis váza, alapmázas, jelzés nélkül, apró kopás nyomokkal, m:11 cm 1918090
11114
341
Zsolnay szüretelő pohár, alapmázas, jelzés nélkül, apró kopás nyomokkal, m:16 cm 1918269
11115
341
Zsolnay fekvő női akt, alapmázas, jelzés nélkül, apró kopás nyomokkal, m:13,5 cm, h:23 cm 1921958
11116
341
Zsolnay retró tányérok (5 db), fehér mázas vagy matricás, kopásnyomokkal, d:15-19 cm 1921977
11117
341
Zsolnay retró tányérok, tálkák, kiöntő, kopás nyomokkal, összesen:6 dbd:10-23 cm, m:12 cm 1921863
11118
341
Zsolnay Vulkán tűzálló tál, jelzett, kopott, 21×13 cm 1919892
11119
341
Zsolnay virágos váza és tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm, ill. d: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft