Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 199

Bangha Béla-Artner Tivadar: Római útikalauz. Bp., 1934, Pázmány Péter Irod. Társ. Kiadói papírkötés, térkép melléklet nélkül.
15048.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Bogyay Tamás: A jáki apátsági templom és Szent Jakab-kápolna. (Művészettörténeti összefoglalás és vezető a két templom megtekintéséhez.) Dunántúli Szemle Könyvei 220. Szombathely,(1943), Marineum Könyvnyomda Rt., 106+6 p. Számos szövegközti képpel, ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
15049.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15050.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye és Kecskemét th. jogú város adattára. Szerk.: Csatár István-Dr. Hovhannesian Eghia-Oláh György. Bp.-Pécs,1938, Kultúra Könyvnyomdai Műintézet - Mayer A. Géza és Társai, 172 + 164 + 136 (helyesen 236) p. Számos fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, foltos lapokkal, megviselt állapotban.
15051.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
2 db Budapest témájú könyv: Kővágó József: Budapest közállapotai az 1945/46. tél küszöbén. Bp., 1946, Budapest Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Papírkötésben, jó állapotban.; Illyefalvi I. Lajos: A hatvanéves Budapest. Bp., 1933, KSH. Vászonkötésben, jó állapotban.
15052.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wien. Vienna/Vienne. Wien,é.n. Verlagsanstalt Grapha. Német nyelven. Kiadói kissé foltos félvászon-kötésben, 64 db fekete-fehér fotóval Bécsről.
15053.

Wien. Vienna/Vienne. Wien,é.n. Verlagsanstalt "Grapha". Német nyelven. Kiadói kissé foltos félvászon-kötésben, 64 db fekete-fehér fotóval Bécsről.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Adalékok a belső Józsefváros történetéhez. Szerk.: Szabó-Pap Krisztina. Bp.,1985, Budapesti Városszépítő Egyesület. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15054.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15055.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15500.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15501.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Németh Csaba: A Tápiógyörgyei Levente Egyesület története. 1924-1944. Tápiógyörgye, 2015, Tápiógyörgyei Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 250 példányban.
15502.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15503.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft