Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 199

15504.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15505.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Rékai András: Budavári gyertyák. Márk Tivadar illusztrációival. Bp., 1943, Officina, 86 p. Első kiadás. Kiadói karton kötés, szakadozott kiadói papírborítóban. A szerző, Rékai András (1901-1968) által.
15506.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Magyarország képekben. Honismertető album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Benne a kísérő tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A Honismertető albumról és szerkesztőjéről, Nagy Miklósról. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói sérült műanyag védőfóliában. Reprint kiadás.
15507.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyarország és Erdély képekben. I-IV. kötet (Két kötetben.) Szerk.: Kubinyi Ferenc - Vahot Imre. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírtokban, jó állapotban. Reprint kiadás.
15508.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15509.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15510.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15511.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15512.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Nyíregyháza mezőváros tanácsa által határoztatott...(1793-1837.) Forrásválogatás. Szerk.: Galambos Sándor, Kujbusné Mecsei Éva. Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Levéltár Kiadványai. II. Közlemények 23. Nyíregyháza, 2001, Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Levéltára. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 400 példányban.
15513.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Répási Imre: Ipar és kereskedelem Putnokon a XIX. század közepétől 1945-ig. Gömör Néprajza XXI. Debrecen, 1989, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszéke. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15514.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15515.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft