Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 199

15000.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Zoltai Lajos: A Hortobágy. A legnagyobb magyar puszta ismertető leírása térképpel, és 23 szövegképpel. Debrecen, 1911, Debrecen Szabad Királyi Város Könyvnyomda-Vállalata, 64 p.+1 t. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, de egyben van, lapszéli folttal.
15001.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Buza Péter: Túlparti látomás. Séta az időben, a budai Duna-soron. Bp.,2002, Városháza. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
15002.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Biró József: Kolozsvári képeskönyv. Bp., 1940, Officina. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban, ajándékozási bejegyzéssel.
15003.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15004.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15005.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Borbíró Virgil - Valló István: Győr városépítéstörténete. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, sok képpel, ajándékozási sorokkal, beragasztott fülszöveggel, jó állapotban.
15006.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
15007.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15008.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15009.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kiss Gábor: Villák és keretek a Dunakanyarban. Leányfalu. Bp.,2009, Onlineprint. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15010.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Budapest Története I. kötet. Szerk.: Gerevich László. Bp., 1975, Akadémia Kiadó. Három térkép melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
15011.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft