Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 320

17275.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
[Hollós] Korvin Lajos: Tömegszállás. Korvin Lajos újabb verseiből. Bp.,1934, Danton,(Wilheim-nyomda), 38+2 p. Kiadói illusztrált, Kepes Éva linómetszetével díszített papírborítóban, a gerincén szakadással.
17276.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17277.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Tar Sándor: Lassú teher. Bp.,1998,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17278.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1827 Hasznos mulatságok. Különös Toldalék a hazai és külföldi tudósításokhoz (52 szám).A hazai s küföldi tudósításokhoz toldalékul írta s kiadta Kultsár István. + Pest, 1827, Trattner János Tamás, 408 + 6 p. Korabeli félvászon kötésben.
17279.

1827 Hasznos mulatságok. Különös Toldalék a hazai és külföldi tudósításokhoz (52 szám).A hazai 's küföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. + Pest, 1827, Trattner János Tamás, 408 + 6 p. Korabeli félvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16
Quintus Horatius Flaccus A Ioanne Bond illustratus. Patavii, ac Bassani 1747 Redmondini 1t (rézmetszetű címkép) + 420p. Megviselt állapotban, korabeli, szétvált bőrkötésben
17280.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17281.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17282.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Baróti Dezső: Juhász Gyula tanulmány. Szeged, 1933, Prometheus-Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17283.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Beöthy Zsolt (szerk.): A magyar irodalom története I-II. kötet. Képes díszmunka két kötetben. I. kötet: A legrégibb időktől Kisfaludy Károly felléptéig. II. kötet: Kisfaludy Károly felléptétől a Kiegyezésig. Bp. 1899-1900, Athenaeum, 8+852 p.+ 58 t.; 4 + 683 + 34 t. hasonmás. Második kiadás. Díszesen aranyozott kiadói félbőr kötés, Athenaeum-kötés, a borítókon és a gerinceken kis kopásnyomokkal, az I. kötet gerincén törésnyommal, az I. kötet hátsó tábláján törésnyommal, kijáró lapokkal (73.-75.,134.-139.), a II. kötet gerincén kis sérülésekkel.
17284.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17285.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17286.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft