Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 320

Sziget ostroma. Eposz XV. énekben írta gróf Zrínyi Miklós 1651.Átdolgozta Vékony Antal 1892. Máramarossziget, 1892. Berger Miksa. Megviselt félvászon kötésben. Lapok jó állapotúak, egy kivételével, ami kijár. Ritka!
17287.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nagykovácsi Ilona: Fény és árnyék. Toronto, 1982, Vörösváry. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17288.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Moldvai gyűjtés. Gyűjtötte és lejegyezte: Veress Sándor. Szerk.: Berlász Melinda-Szalay Olga. Magyar Népköltési Gyűjtemény XVI. kötet. Kiadja Magyar Néprajzi Társaság. Bp.,189, Múzsák Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17289.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17290.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
17291.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az Új Idők nótáskönyve. Bp., 1933, Új Idők. Korabeli félvászon-kötésben, kopottas borítóval, ceruzás jegyzetekkel.
17292.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tolvaly Ferenc: El Camino - Az út. Bp., 2005. Kortárs kiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
17293.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dedikált könyv-gyűjtemény. Magyar költők és írók 1945-2000 között megjelent kötetei, nagyrészt Takács Tibor (1927-2014) költő, újságíró részére dedikálva, többek között: Hajdu Ferenc, Barcs János, Koppány Zsolt, Lichter Péter, Csizmadia Éva, Laboda Kálmán, Kikli Tivadar, Péter László, stb. Mind különböző. Összesen 30 db
17294.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Franklin Benjámin önéletrajza. Ford: Dr. Wildner Ödön. Bp., é.n. Rózsavölgyi. Félvászon kötésben.
17295.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények. 1-3. köt. Bp., 1930, Singer és Wolfner. A három kötet egybekötve, későbbi bőrkötésben, jó állapotban.
17296.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Zas Lóránt: Jézust-kiáltó. Los Angeles, 1980, Amerikai Magyar Írók. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17297.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Kárpáti György - Peterdi Pál: Mennyei lábtengó (és más hazugságok). DEDIKÁLT! Bp., 1997. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17298.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft