cca 1910 Bosnia-Hercegovinai Államvasutak képes és térképes reklám kiadvány. Bp.,Légrády-ny., kihajtható, kisebb szakadásokkal, magyar nyelven. /
cca 1910 Bosnia-Herzegovina State Railways picture guide with maps. In Hungarian. With small tears
cca 1910 Vegyes nyomtatvány tétel, 9 db. Különféle építészeti prospektusok, nyomtatványok, közte der Baumeister VI. évf. egy száma, közte egy divat történettel kapcsolatos prospektus, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, valamint a Lehmann & Wentzel Buch und Kunsthandlung cég kártyája, a papírokon annak bélyegzőjével, és számlája Balázs Ernő (1856-1930) építész részére, német és angol nyelven.
1911-1924 Vasárnapi könyv. Az Országos Központi Hitelszövetkezeti Értesítő mellékletének 115 száma. Kiadja az Országos Közművelődési Tanács. Változó állapotban.
1913 Mezőgazdák. Magyar Mezőgazdák Szövetkezetének és az ennek kötelékében működő szövetkezetek hivatalos értesítője. Szerk. Harsány Oszkár. XX. évf. 2. sz., 1913. jan. 31. Korabeli reklámokkal, foltos, 12 p.
1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár.