cca 1920-1940 Vegyes papírrégiség tétel, közte meghívókkal, nyugtákkal, szelvényekkel, közte egy nyomtatvánnyal, rajta Teleki István gróf nevével, valamint egy bajtársi vacsorát visszaigazoló nyomtatvánnyal.
cca 1920-1940 Vegyes papírrégiség tétel, közte a 1937-es könyvnap nyomtatványával, Magyar Film nyomtatványával, különféle reklámanyagokkal, illusztrációkkal.
1922 Új Auróra. MIPSZ Almanach az 1922. évre. Szerk.: Dr. Dobai János, Somoskeőy István. Somos István rajzaival. Pozsony, 1922, "Concordia." Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel,16-25 oldalak között hiányzó lapokkal.