https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 268

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1891-1902 Akadémiai Értesítők, összesen: 16 füzet: 1891. augusztus 20. füzet, 1891. november 23. füzet, 1894. május 53. füzet, 1895. május 65. füzet, 1895. július 67. füzet, 1897. július 91. füzet, 1897. augusztus 92. füzet, 1898. március 99. füzet, 1899. május 5. füzet, 1899. augusztus 116. füzet, 1900. július 127. füzet, 1895. március 63. füzet, 1901. március 135. füzet, 1901. október 142. füzet, 1901. november 143. füzet, 1902. február 146. füzet. Szerk.: Szily Kálmán. Bp., MTA. Kiadói papírkötés, változó, részben szakadozott állapotban, két füzet szétesik, az egyik füzet borítója hiányos.
12799.

1891-1902 Akadémiai Értesítők, összesen: 16 füzet: 1891. augusztus 20. füzet, 1891. november 23. füzet, 1894. május 53. füzet, 1895. május 65. füzet, 1895. július 67. füzet, 1897. július 91. füzet, 1897. augusztus 92. füzet, 1898. március 99. füzet, 1899. május 5. füzet, 1899. augusztus 116. füzet, 1900. július 127. füzet, 1895. március 63. füzet, 1901. március 135. füzet, 1901. október 142. füzet, 1901. november 143. füzet, 1902. február 146. füzet. Szerk.: Szily Kálmán. Bp., MTA. Kiadói papírkötés, változó, részben szakadozott állapotban, két füzet szétesik, az egyik füzet borítója hiányos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. január-júniusig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.
12800.

1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. január-júniusig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. Júniustól decemberig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.
12801.

1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. Júniustól decemberig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
0
1895 Helfy Ignác (1830-1897) országgyűlési képviselő névjegykártyája, saját kezű kézírásával a hátoldalán.
12802.

1895 Helfy Ignác (1830-1897) országgyűlési képviselő névjegykártyája, saját kezű kézírásával a hátoldalán.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
4
1897 Meghívó az Esztergomi Kaszinó műkedvelői által rendezett megnyitó előadásra, hajtott, de szép állapotban, 30×21 cm
12803.

1897 Meghívó az Esztergomi Kaszinó műkedvelői által rendezett megnyitó előadásra, hajtott, de szép állapotban, 30×21 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1898 Vaszary Kolos bíboros számára kiállított meghívó az országos jegyzői árvaház javára Kovácspatakon (Felvidék) rendezendő zártkörű mulatságra
12804.

cca 1898 Vaszary Kolos bíboros számára kiállított meghívó az országos jegyzői árvaház javára Kovácspatakon (Felvidék) rendezendő zártkörű mulatságra

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1899-1975 8 db iskolai értesítő és évkönyv:  ,  1899 Nagykároly, A Kegyes-Tanítórendiek vezetése alatt álló Nagykárolyi r. kath. Főgymnasium értesítője az 1898-99. iskolai évről.   1901 Kőszeg, A Pannonhalmi Sz.Benedek-Rend Kőszegi kath. gymnasiumának értesítője 1900/11901 iskolai évről.   1938 Budapest, Az Angolkisasszonyok Budapesti Királyi Katolikus Tanítónőképzőjének értesítője az 1937-1938. iskolai évről. ...stb.   Változó állapotban, egy borítója hiányzik, egy borítója szétvált, egy gerince szakadozott.
12805.

1899-1975 8 db iskolai értesítő és évkönyv: , 1899 Nagykároly, A Kegyes-Tanítórendiek vezetése alatt álló Nagykárolyi r. kath. Főgymnasium értesítője az 1898-99. iskolai évről. 1901 Kőszeg, A Pannonhalmi Sz.Benedek-Rend Kőszegi kath. gymnasiumának értesítője 1900/11901 iskolai évről. 1938 Budapest, Az Angolkisasszonyok Budapesti Királyi Katolikus Tanítónőképzőjének értesítője az 1937-1938. iskolai évről. ...stb. Változó állapotban, egy borítója hiányzik, egy borítója szétvált, egy gerince szakadozott.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1900 Népviseletet (Pfitsch Valdivizze, Tyrol) bemutató nyomat sorozat (Poisor), 32×23 cm
12806.

cca 1900 Népviseletet (Pfitsch Valdivizze, Tyrol) bemutató nyomat sorozat (Poisor), 32×23 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1900 Venice, Venezia; Il Palazzo Ducale Nagyméretű képes könyv. booklet with 40 pictures,. 32x24 cm
12807.

cca 1900 Venice, Venezia; Il Palazzo Ducale Nagyméretű képes könyv. booklet with 40 pictures,. 32x24 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1900 Farkos Csapó Gyuka kitalált karcagi betyár megcsinált körözvénye. Szöglyukakkal 25x18 cm
12808.

cca 1900 Farkos Csapó Gyuka kitalált karcagi betyár megcsinált körözvénye. Szöglyukakkal 25x18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1900 69 db préselt kép, gyűjtőkép, köztük sok litho, 3 db lapra ragasztva
12809.

cca 1900 69 db préselt kép, gyűjtőkép, köztük sok litho, 3 db lapra ragasztva

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1900 Vízakna állami sósgyógyfürdő képes ismertető 30 p. Ázott
12810.

cca 1900 Vízakna állami sósgyógyfürdő képes ismertető 30 p. Ázott

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz