Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 80

Kugler Géza [Kugler Henrik]: A legújabb és legteljesebb gyakorlati nagy budapesti szakácskönyv és házi cukrászat. Bp.,én., Rozsnyai Károly, 3-508 p. Szövegközti rajzokkal. Átkötött egészvászon-kötés, az átkötéshez az eredeti elülső kötéstáblát felhasználták, hiányzó címlappal.
17093.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. Bp., 1936., [Petőfi Irodalmi Vállalat], 8+832 p. + 7 t. (két oldalas) + 61+17 p. Szövegközti illusztrációkkal. Harmadik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel, kopott borítóval.
17094.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
17095.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Szekula Teréz: Szegedi Új Szakácskönyv. Szeged, 1907, Endrényi Lajos, 300 p. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, pótolt modern gerinccel, javított kötéssel, a hátsó előzéklapon ceruzás jegyzettel, a címlapon névbejegyzéssel.
17096.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17097.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Winkler János: Baromfitenyésztés. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp., 1938,Pátria, 4+247+1 p.+VIII t. (színes táblák.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Ritka!
17098.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Vizvári Mariska szakácskönyve. 1000 recept. [Bp., 1944, Rozsnyai,] 460+3 p. Átkötött félvászon-kötésben, az átkötéshez az eredeti elülső kötéstáblát felhasználták, az elülső kötéstábla kopott, sérült, javított kötéssel, hiányzó címlappal.
17099.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17100.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dr. Augustin Béla-Dr. Jávorka Sándor-Giovannini Rudolf-Dr. Rom Pál: Magyar Gyógynövények. II. színes táblák. Az ábrákat Jávorka Sándor irányításával festette Csapody Vera. Bp., 1948, Földművelésügyi Minisztérium,(Kiss János-ny.), XIV+2 p.+192 t. (színes, 1-190-ig számozva + 119 a,b). Átkötött egészvászon-kötés.
17101.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17102.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Méhészkedjünk korszerű méhészeti eszközökkel. Bp., én., Országos Méhészeti Szövetkezeti Vállalat, (Révai-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés.
17103.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Z. Tábori Piroska: Háztartás háztartási alkalmazott nélkül. Bp.,én.,Singer és Wolfner, 98+2 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
17104.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft