Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 80

Z. Tábori Piroska: Készüljünk a télre. Időszerű tanácsok a magyar háziasszony számára. Összeállította: - -. Bp.,1940,Singer és Wolfner, 99+1 p. Kiadói papírkötés,némileg foltos borítóval, a borító egyik sarkán gyűrődéssel, a borító szélein kis szakadásokkal, de belül jó állapotban.
17105.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Z. Tábori Piroska: Kevésből-jót! Bp.,én.,Singer és Wolfner, 96 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, szakadozott borítóval, de belül jó állapotban.
17106.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Z. Tábori Piroska: Húspótló ételek hústalan napokra. Hústalan étrendek az egész esztendőre. Összeállította: - -. Bp.,1940,Singer és Wolfner, 79+1 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17107.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Egy lángon főtt ételek. Takarékos konyha. Bp., ,Singer és Wolfner,(Radó István-ny.), 78+2 p. Papírkötésben, restaurált papírborítóval, a címlapja hiányos.
17108.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Dr. Kovácsné Tüdős Ilona: Egyszerű házi cukrászat és gyümölcsfűzés. Bp.,[1925],Méhner Vilmos, 104 p. Átkötött félvászon-kötés, néhány kissé foltos lappal.
17109.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Wrba Alisz: Modern konyhatechnika. [Székesfehérvár,1943, Szerzői kiadás, (Vörösmarty-ny., Székesfehérvár), 3-122 p.+1 mell. (helyesbítések.) Átkötött modern papírkötésben, hiányzó címlappal.
17110.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Szakácskönyveket tartalmazó kolligátum, közte három azonosítatlan művel, valamint Özv. Kremnitzkyné Fröhlich Ilona: Házi és mézes tészták és méhtermékek földolgozása. Kolozsvár (Cluj), 1926, Providentia. Ötödik, bővített kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, javított, restaurált lapokkal, és néhány foltos lappal, 3-54+3-56+24+3-95 p.
17111.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Venesz József: A magyaros konyha. Bp., 1965, Minerva Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, javított papír védőborítóban, az egyik fotón szakadással, jó állapotban.
17112.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Turós Emil-Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kissé foltos gerinccel, de egyébként jó állapotban.
17113.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Lajos Mari-Hemző Károly szakácskönyvei, 6 db:  99 Húsétel 33 színes ételfotóval. 99 Szárnyasétel 33 színes ételfotóval. 99 Ünnepi étel 33 színes ételfotóval. 99 Előétel 33 színes ételfotóval. 99 Sajt- és tojásétel 33 színes ételfotóval. 99 Gyümölcsös édesség 33 színes ételfotóval. Bp.,1983-1990,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, az egyik hátsó szennylapján recept bejegyzéssel, egy könyvtári példány, egyébként jó állapotban.
17114.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Lajos Mari-Hemző Károly:  99 Sütemény és torta 33 színes ételfotóval. Bp.,1986,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó szennylapján recept bejegyzéssel.
17115.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 5 db:  Dr. Oláh Andor-Kállai Klára-Vadnai Zsolt: Reformkonyha.  Cseh Mária-Pirchala István: 400 kínai recept.  Simeoni Szekeres Mária: Itáliai ízek.  Frank Júlia: Szárnyasparádé. 460 étel házi- és vadászárnyasból.  Monspart Éva-Salamon Magda: Főzzünk másképp is.  Bp., 1984-1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, változó.
17116.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft