Porcelán Tételek száma: 165
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1888712
11244
336
2200
Aquincumi porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 1883885
11245
336
Kispesti porcelán bonbonniere 9 cm Jelzett. 1884914
11246
336
Aquincumi rózsás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 27,5 cm 1884877
11247
336
Drasche bonbonier, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 10,5 cm 1884613
11248
336
Kalocsai porcelán falitányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, d: 24,5 cm 1883206
11249
336
50000
cca 1890 Fischer virág mintás kaspó, kézzel festett porcelánfajansz, máz alatti hajszál repedésekkel, m: 16,5 cm, d: 27 cm 1851548
11250
336
Drasche hiányos étkészlet, matricás, jelzett, kopott, összesen: 22 db 1842598
11251
336
Victoria ékszeres dobozka, matricás, kopott, jelzett, m:5 cm, 8×5 cm 1750269
11252
336
Francia Sarreguemines fajansz fűszertartó só-bors tálka, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszál repedéssel, 8,5×7,5 cm 1886092
11253
336
Heinrich Villeroy&Boch áttört virágmintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×12×3 cm 1865585
11254
336
Vienna - Schönbrunn falra akasztható porcelán tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 15 cm 1888731
11255
336
Metzler Ortloff porcelán kisfiú síléccel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft