Porcelán Tételek száma: 165
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1888762
11292
336
Bohemia csehszlovák mokkás készlet, kézzel festett, apró kopásokkal 1885222
11293
336
Kislány kutyával, figurális porcelán, kézzel festett, hibátlan, jelzés nélkül, 9,5×11 cm 1885188
11294
336
Német porcelán sörös korsó, hibátlan, jelzett, m: 36,5 cm 1700883
11295
336
Antik angyalos kis tálka, kézzel festett, kopott, jelzés nélkül, 17×5,5 cm 1642775
11296
336
Áttört szélű gyümölcsös kosár, sérült, jelzés nélkül, m: 20 cm, d:25 cm 1750249
11297
336
Kézzel festett kancsó, máz hibás, jelzés nélkül, m:13 cm 1886264
11298
336
Virágmintás porcelán kávéscsésze + alj, 4 db, matricás, jelzett, hibátlan 1872539
11299
336
4400
3 db porcelán falitányér, kézzel festett, jelzettek (Arpo, Gránit), kis kopásokkal, különböző méretben 1884378
11300
336
Kis kobaltkék porcelán kiöntő tájképpel, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 11 cm 1888881
11301
336
Biszkvit fali dísz, 2 db, jelzés nélkül, hibátlanok, 18,5×13 cm 1864814
11302
336
IV. Károlyt ábrázoló mini váza, sérült, kopásnyomokkal, m: 11 cm 1885510
11303
336
Vegyes porcelán tétel, benne Hollóházi és más jelzett porcelánok Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft