Porcelán Tételek száma: 165
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1884895
11280
336
24000
Sitzendorf zenészpár, kézzel festett, javított, jelzett, m:11,5 cm (2×) 1884876
11281
336
Ens szabó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16,5 cm 1884692
11282
336
Hertwig-Katzhütte kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 1884590
11283
336
Wallendorf legyezős hölgy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, h: 18,5 cm 1884517
11284
336
Rosenthal nevető nyuszi, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:13 cm 1884530
11285
336
Wallendorf primadonna, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm/ Wallendorf prima donna, perfect condition, hand painted 1884537
11286
336
Unterweissbach porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm 1884569
11287
336
Wallendorf táncoló félakt, kézzel festett, jelzett, restaurált, kopott, m:33 cm 1883638
11288
336
15000
Höchst hölgy, javított, jelzett, kézzel festett, kopott, m:19 cm 1844125
11289
336
Edelstein 5 db lapostányér, matricás, jelzett, kopott, d:25 cm (5×) 1889604
11290
336
Ens rózsás gyertyatartó és bonbonier, jelzett, hibátlan, h:27 cm, 11×9,5 cm 1889034
11291
336
Seltmann Josef Wahl fém fedeles söröskorsó, matricás, jelzett, hibátlan, m:20 cm (2×) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft