Kalocsai porcelán falitányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/336/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Kalocsai-porcelan-falitanyer-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-d-24-5-cm~II1884613
1884613
11248
336
Leírás: Kalocsai porcelán falitányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, d: 24,5 cm
: vörös_iván