https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 47

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szentiványi Róbert: A szentírástudomány tankönyve. Szeged, 1942, Szegedi Uj Nemzedék Lapvállalat Rt., 800 p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal.
17270.

Szentiványi Róbert: A szentírástudomány tankönyve. Szeged, 1942, Szegedi Uj Nemzedék Lapvállalat Rt., 800 p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Rozsnyai Ágnes: A második eljövetel. A kereszténység ezoterikus áramlatairól. A két Jézus gyermektől az Éteri Krisztusig. Bp.,2017, Püski. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17271.

Rozsnyai Ágnes: A második eljövetel. A kereszténység ezoterikus áramlatairól. A két Jézus gyermektől az Éteri Krisztusig. Bp.,2017, Püski. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Emilija Dvorjanova: Mondatkoncert. (Muziko-erotikus kísérletek.) Bp.,2016, Napkút. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált Kicsi Sándor András, író, szerkesztő, muzeológus részére.
17272.

Emilija Dvorjanova: Mondatkoncert. (Muziko-erotikus kísérletek.) Bp.,2016, Napkút. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált Kicsi Sándor András, író, szerkesztő, muzeológus részére.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Rózsa Huba: Az ószövetség keletkezése I-II. Bevezetés az Ószövetség könyveinek irodalom- és hagyománytörténetébe. 3. kiadás. Bp., é.n. Szent István Társulat. Jó állapotban
17273.

Rózsa Huba: Az ószövetség keletkezése I-II. Bevezetés az Ószövetség könyveinek irodalom- és hagyománytörténetébe. 3. kiadás. Bp., é.n. Szent István Társulat. Jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Pázmány Péter prédikációi I-III. kötet. Sajtó alá rendezte Dr. Petró József. A borító Márton Lajos munkája. Kiadja: Az Egri Egyházmegyei Irodalmi Egyesület. Eger, 1931, Egri Érseki Líceumi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, az I. kötet gerince sérült, részben szétvált, a II. kötet gerince részben hiányos, a III. kötet foltos, ceruzás bejelölésekkel.
17274.

Pázmány Péter prédikációi I-III. kötet. Sajtó alá rendezte Dr. Petró József. A borító Márton Lajos munkája. Kiadja: Az Egri Egyházmegyei Irodalmi Egyesület. Eger, 1931, Egri Érseki Líceumi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, az I. kötet gerince sérült, részben szétvált, a II. kötet gerince részben hiányos, a III. kötet foltos, ceruzás bejelölésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Révész Imre: Magyar református egyháztörténet I. kötet. 1520 tájától 1608-ig. Református egyházi könyvtár XX. kötet. Debrecen, 1938, Magyar Református Egyház, Debrecen Sz. Kir. Város és Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata, XV+408+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.
17275.

Dr. Révész Imre: Magyar református egyháztörténet I. kötet. 1520 tájától 1608-ig. Református egyházi könyvtár XX. kötet. Debrecen, 1938, Magyar Református Egyház, Debrecen Sz. Kir. Város és Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata, XV+408+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
1
Makula-nélkül-való tükör, melly az üdvözítő Jézus Krisztusnak és szent szülőjének életét, keserves kínszenvedését és halálát adja elő. Buda, 1872, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Tizedik kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, két restaurált és (97/98. és 207/208. oldalak.) két javított oldallal (103/104., 105/106. oldalak.).
17276.

Makula-nélkül-való tükör, melly az üdvözítő Jézus Krisztusnak és szent szülőjének életét, keserves kínszenvedését és halálát adja elő. Buda, 1872, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Tizedik kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, két restaurált és (97/98. és 207/208. oldalak.) két javított oldallal (103/104., 105/106. oldalak.).

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Egyházi beszédek, mellyeket különféle alkalommal mondott s kiadni készült Négyesi báró Szepesy Ignácz, néhai pécsi püspök... Kiadja Peitler Antal pécsmegyei püspöki titoknok s cancellaria-igazgató. I.-III. kötetek két kötetbe kötve. Pécsett, 1840, a lyceum betűivel. (1t: a püspök lithografált mellképe) 306p. + 355p + 320 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászonkötésben, Ritka!
17277.

Egyházi beszédek, mellyeket különféle alkalommal mondott 's kiadni készült Négyesi báró Szepesy Ignácz, néhai pécsi püspök... Kiadja Peitler Antal pécsmegyei püspöki titoknok 's cancellaria-igazgató. I.-III. kötetek két kötetbe kötve. Pécsett, 1840, a' lyceum betűivel. (1t: a püspök lithografált mellképe) 306p. + 355p + 320 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászonkötésben, Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Kosztolányi István: Így szólott az úr. I-II. kötet. Ószövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához.  A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta. Bp.,1942,Korda Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet papírborítóján kis szakadások, de alapvetően jó állapotban.
17278.

Dr. Kosztolányi István: Így szólott az úr. I-II. kötet. Ószövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához. A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta. Bp.,1942,Korda Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet papírborítóján kis szakadások, de alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Kosztolányi István: Így szeretett az isten... A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta.   I. kötet: Újszövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához.   II. kötet: Isten levelei az emberekhez. Bevezetésül az újszövetségi oktatókönyvek és a jelenések könyvének olvasásához.   Bp.,1944-1946,Korda Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói papírkötés.
17279.

Dr. Kosztolányi István: Így szeretett az isten... A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta. I. kötet: Újszövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához. II. kötet: Isten levelei az emberekhez. Bevezetésül az újszövetségi oktatókönyvek és a jelenések könyvének olvasásához. Bp.,1944-1946,Korda Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Henri Morice: Jézus lelke. Tanulmány Krisztus jelleméről. Fordította: Nagy László. Bp., 1932, Korda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
17280.

Henri Morice: Jézus lelke. Tanulmány Krisztus jelleméről. Fordította: Nagy László. Bp., 1932, Korda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
A kath. kereszténység az ő hitében, törvényében s kegyszereiben. Vagyis hitelemző-beszédek a kath. vallás összes tanairól. Deharbe kátéja szerént bőven s népszerűen kidolgozva Zollner Evang. János, a reisbachi szegény tanoda-nénék intézetének javadalmasa, hitoktatója s gyóntató-atyja, magyarra fordítva Nagy Sándor török-koppányi plébános által. Kiadta Talabér János. III. egyházi évfolyam. A parancsolatokról. II. kötet. Az Isten nyolcadik parancsolatától az erkölcsi törvényekig. Nagykanizsa, 1871, Fischel Fülöp, 553+IV p. Félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17281.

A kath. kereszténység az ő hitében, törvényében s kegyszereiben. Vagyis hitelemző-beszédek a kath. vallás összes tanairól. Deharbe kátéja szerént bőven s népszerűen kidolgozva Zollner Evang. János, a reisbachi szegény tanoda-nénék intézetének javadalmasa, hitoktatója s gyóntató-atyja, magyarra fordítva Nagy Sándor török-koppányi plébános által. Kiadta Talabér János. III. egyházi évfolyam. A parancsolatokról. II. kötet. Az Isten nyolcadik parancsolatától az erkölcsi törvényekig. Nagykanizsa, 1871, Fischel Fülöp, 553+IV p. Félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz