Könyvek: Vallás

Tételek száma: 47

17294.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Dudek János: A keresztyén vallás apológiája. Bp.,1893, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, aláhúzásokkal, kijáró lapokkal.
17295.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17296.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17297.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
17298.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Képek a Jézustársaság történetéből. A Jezsuita Rend 400 éves jubileuma alkalmából. Összeállította: Bangha Béla. Bp., 1940, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
17299.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hajós József: A természetben isten nyomain. Bp.,1914, Buzárovits Gusztáv. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, névbejegyzéssel, 465-466. oldal gyűrött, szakadt, a hátsó szennylapja foltos.
17300.

Kikiáltási ár:
800 Ft
dr. Tóth Tihamér: Jőjjön el a te országod. Bp., 1940. Szent István társulat. Kiadói papírkötés.
17301.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
17302.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17303.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Deáky Gedeon: Tisztelet oltárja, mellyet Hetedik Pius római pápa Ő szentségének halhatatlanítására, ... s a szenyvedésekben, és a frantzia fogságban ki mutatott keresztyén kegyességének, s álhatatosságának örökösítésére, a magyar hazában fel állított Deáky Gedeon református prédikátor.  [Pozsony] Posonban, 1814. Snischek Károly Gáspár ny. 1 t. (rézmetszetű címkép) + XII + 110 p. Belső címlap hiány? Megviselt kiadói papírkötésben Az első kiadás aukción még nem szerepelt!
17304.

Deáky Gedeon: Tisztelet oltárja, mellyet Hetedik Pius római pápa Ő szentségének halhatatlanítására, ... 's a' szenyvedésekben, és a' frantzia fogságban ki mutatott keresztyén kegyességének, 's álhatatosságának örökösítésére, a' magyar hazában fel állított Deáky Gedeon református prédikátor. [Pozsony] Po'sonban, 1814. Snischek Károly Gáspár ny. 1 t. (rézmetszetű címkép) + XII + 110 p. Belső címlap hiány? Megviselt kiadói papírkötésben Az első kiadás aukción még nem szerepelt!

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Liu Csen-Jing: A mennyei ember. Paul Hattaway közreműködésével. Fordította: Petrőcz Katalin. Bp.,2005, Új Spirit. Kiadói papírkötés.
17305.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft