https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 116

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Halász István: Az 1848 és 1849-diki magyar szabadságharcz vértanuinak emlékkönyve. Életrajzok: Vahot Imre, Sarkady István és több név nélkül. (Pest, 1873, Halász, Buschmann ny., Kunosy ny.) 32 lev., 24 tábla helyett 19 tábla. (kőnyomatok). Kiadói, javított gerincű, kopott vászonkötésben, foltos lapokkal.
15754.

Halász István: Az 1848 és 1849-diki magyar szabadságharcz vértanuinak emlékkönyve. Életrajzok: Vahot Imre, Sarkady István és több név nélkül. (Pest, 1873, Halász, Buschmann ny., Kunosy ny.) 32 lev., 24 tábla helyett 19 tábla. (kőnyomatok). Kiadói, javított gerincű, kopott vászonkötésben, foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Archívum 1-17.+Archívum Supplementum ad honorem Béla Kovács dedicatum. Szerk.: Kovács Béla, Bán Péter, Á. Varga László, Csiffáry Gergely. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, 1973-2004, Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1000 és 500 példányokban. Kivéve a 17. kötet: 700 példányban jelent meg.
15755.

Archívum 1-17.+Archívum Supplementum ad honorem Béla Kovács dedicatum. Szerk.: Kovács Béla, Bán Péter, Á. Varga László, Csiffáry Gergely. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, 1973-2004, Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1000 és 500 példányokban. Kivéve a 17. kötet: 700 példányban jelent meg.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Rátz Kálmán: Oroszország története. Ősidőktől - 1917 November 6-ig. Bp., 1943, Grill Károly, XVI+629 p. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, belül jó állapotban.
15756.

Rátz Kálmán: Oroszország története. Ősidőktől - 1917 November 6-ig. Bp., 1943, Grill Károly, XVI+629 p. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Híven a forradalomért (minikönyv) (számozott) Kádár János beszéde a párt megalakulásának 50. és hazánk felszabadulásának 25. évfordulóján. Bp. 1972. Athenaeum. Minikönyv és maxikönyv. Műbőr kötésben, eredeti tékában.
15757.

Híven a forradalomért (minikönyv) (számozott) Kádár János beszéde a párt megalakulásának 50. és hazánk felszabadulásának 25. évfordulóján. Bp. 1972. Athenaeum. Minikönyv és maxikönyv. Műbőr kötésben, eredeti tékában.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Szamosközi István: Erdély története. Fordította: Borzsák István. Válogatta, a bevezetést, és a jegyzeteket: SInkovics István. Monumenta Hungarica VII. kötet. Bp.,1963, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval. Számozott (650/334.) példány.
15758.

Szamosközi István: Erdély története. Fordította: Borzsák István. Válogatta, a bevezetést, és a jegyzeteket: SInkovics István. Monumenta Hungarica VII. kötet. Bp.,1963, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval. Számozott (650/334.) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Horváth Jenő: Erdély története. Bp.,(1939), Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15759.

Horváth Jenő: Erdély története. Bp.,(1939), Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Márki Sándor: Egyetemes és hazai történelem 2 kötete: Az újkor története; A legújabb kor története. Bp., 1912, Athenaeum. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, kissé foltos lapokkal.
15760.

Márki Sándor: Egyetemes és hazai történelem 2 kötete: Az újkor története; A legújabb kor története. Bp., 1912, Athenaeum. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
A. Leo Oppenheim: Az ókori Mezopotámia. Fordította: Gödény Endre, Háklár Noémi. Bp.,1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15761.

A. Leo Oppenheim: Az ókori Mezopotámia. Fordította: Gödény Endre, Háklár Noémi. Bp.,1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Chronica Hungarorum 1473. Fordította Horváth János. Soltész Zoltánné tanulmányával. Bp., 1973, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, kissé foltos borítóval. Hess András 1473-as kiadásának hasonmás kiadása. Megjelent 4500 példányban.
15762.

Chronica Hungarorum 1473. Fordította Horváth János. Soltész Zoltánné tanulmányával. Bp., 1973, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, kissé foltos borítóval. Hess András 1473-as kiadásának hasonmás kiadása. Megjelent 4500 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Papp-Váry Árpád, Hrenkó Pál: Magyarország története régi térképeken. Bp., 1989, Gondolat - Officina Nova. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15763.

Papp-Váry Árpád, Hrenkó Pál: Magyarország története régi térképeken. Bp., 1989, Gondolat - Officina Nova. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Edelsheim Gyulai Ilona: Becsület és kötelesség. 1-2. köt. Bp., 2001, Európa. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.
15764.

Edelsheim Gyulai Ilona: Becsület és kötelesség. 1-2. köt. Bp., 2001, Európa. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina. Kiadói kartonált kissé piszkos kötés, egyébkét jó állapotban.
15765.

Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina. Kiadói kartonált kissé piszkos kötés, egyébkét jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz