Szamosközi István: Erdély története. Fordította: Borzsák István. Válogatta, a bevezetést, és a jegyzeteket: SInkovics István. Monumenta Hungarica VII. kötet. Bp.,1963, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval. Számozott (650/334.) példány.