Festmények és grafikák Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1851913
10084
334
Herman jelzéssel: Férfi portré. Olaj, vászon, keretben, 50×40 cm 1800657
10085
334
Hermann jelzéssel: Glóbusz. Színezett rézkarc, papír, 18×13 cm 1839850
10086
334
Herrer jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm 1875188
10087
334
Hertay Mária (1932-): Kukorica. Rézkarc, papír, jelzett, 70×30 cm 1839576
10088
334
Hincz jelzéssel: Fekvő akt.. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×41 cm 1851750
10089
334
Hincz jelzéssel: Tornász. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 39×29 cm 1775929
10090
334
Hollósy jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 24,5×34 cm 1872985
10091
334
Ifj Imre István (1950-): Szárnyaló képzelet. Rézkarc, papír, jelzett,19×14,5 cm 1872838
10092
334
Iván Szilárd (1912-1988): Viharos a Balatonon. Rézkarc, papír, jelzett, 19×30 cm 1857293
10093
334
Iványi jelzéssel: Fák az út mellett. Pasztell, papír, foltos, üvegezett keretben, 48×32 cm 1840264
10094
334
4800
Józsa János (1936-2016): Szüleim. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 1852293
10095
334
Kass jelzéssel: Elmélkedők. Tus, papír, 17×10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft