Festmények és grafikák Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1873613
10012
334
Baditz jelzéssel: Park részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 21×31 cm 1873525
10013
334
Balla jelzéssel: Őszi hangulat. Vegyes technika, papír, szakadással, üvegezett keretben, 58×42 cm 1871672
10014
334
Balla jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm 1873970
10015
334
Baranyi László (?- ): Villon illusztráció I., rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/4), paszpartuban, 36×24 cm 1873980
10016
334
Baranyi László (?- ): Villon illusztráció III., rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/3), paszpartuban, 36×24 cm 1873995
10017
334
Baranyi László (?- ): Villon illusztráció II., rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/3), paszpartuban, 36×24 cm 1873402
10018
334
3800
Barta Ernő (1878-1956): Szántó fiú. Színes litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×23 cm 1872006
10019
334
Basch jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×41 cm 1875147
10020
334
Bäder jelzéssel: Éjszakai Károly híd. Pasztell, papír, 70×50 cm 1831027
10021
334
Bencze Klári (1925 -) : Kócos délia. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×24 cm 1873653
10022
334
Bene jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, 89×70 cm 1874573
10023
334
Benyács K. jelzéssel: Baska, Horvátország 1916. / Croatia: Baska. Akvarell, papír. 23x36 cm ÜVegezett keretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft