Festmények és grafikák Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1758047
10036
334
Buzás András (1943-):Házak. Olaj, papír, 19×28 cm 1758043
10037
334
Buzás András (1943-): Erdős táj. Olaj, papír, 19×28 cm 1854076
10038
334
Angelo Corbetta (?- ): Elhagyva. Vegyes technika, vászon, jelzett, keretben, 60×50 cm 1839816
10039
334
24000
Angelo Corbetta (?- ): Szerelem nélkül (Senza amore). Vegyes technika, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 70×80 cm 1874254
10040
334
C'ullmark jelzéssel: A három grácia. Olaj, vászon-karton, keretben, 45×37 cm 1872813
10041
334
Czinke Ferenc (1926-2000): Szlovák tánc. Foltmaratás, papír-karton, jelzett, 55×29 cm 1871902
10042
334
F. Csapó Irén (1943- ): Virágcsendélet, olaj, fa, keretben, jelzett, 38×37,5 cm 1840147
10043
334
Cseh László (1914-1991): Zengővárkonyi faluvég, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 22,5×32,5 cm 1872840
10044
334
Csergezán Pál (1924-1996): Tanya, rézkarc, papír, jelzett, 18×30 cm 1874012
10045
334
Csisztu Mihály (1933-2008): Martinelli tér. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27,5×39 cm 1874004
10046
334
Csisztu Mihály (1933-2008): Deák Ferenc tér. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27,5×39 cm 1872716
10047
334
Csohány Kálmán (1925-1980): Bajor emlékek. Rézkarc, papír, jelzett, 20×15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft