Herrer jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/334/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Herrer-jelzessel-Hazak-Akvarell-papir-uvegezett-keretben-20C39728-cm~II1839850
1839850
10086
334
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Herrer jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: