Porcelán Tételek száma: 110
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1815305
11194
333
38000
Zsolnay perzsa mintás áttört peremű kaspó, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett (TJM), formaszám:1064, alján máz alatti hajszál repedéssel, m:15 cm, d:13,5 cm 1767032
11195
333
15000
Zsolnay bambusz mintás süteményes tányérok ( 6 db), kézzel festett, jelzett, kopás nyomokkal, d:17,5 ( 6×) 1863162
11196
333
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 1863163
11197
333
Zsolnay pillangó mintás porcelán ékszerdoboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×10×6 cm 1864485
11198
333
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, 16×8,5×12 cm 1866180
11199
333
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 1823114
11200
333
Zsolnay Pompadour mintás süteményes tányérok (6 db) emeletes kínálóval, jelzett, kopás nyomokkal, d:19-29 cm, m:35 cm 1823143
11201
333
Zsolnay Pompadour mintás ovális tál készlet (7 db), jelzett, kopott, 24×17 cm (6×), 37×26 cm 1871262
11202
333
Zsolnay tacskó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 7 cm 1862550
11203
333
cca 1930 Zsolnay St. Hubertus italpalack, levonó képes, mázas cserép, apró máz kopással, jelzett, formaszám: 6386, m:24,5 cm 1864971
11204
333
Zsolnay virág mintás tál, matricás, jelzett, kopás nyomokkal, d: 24,5 cm, m: 8,5 cm 1864735
11205
333
Zsolnay virág mintás hat személyes étkészlet, matricás, jelzett, hibátlan, apró kopással, összesen: 20 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft