Porcelán Tételek száma: 110
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1871237
11170
333
Herendi csipkebogyómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 1871245
11171
333
Herendi csipkebogyómintás porcelán fedeles csésze, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, d: 11 cm 1818784
11172
333
Herendi tál ( 2 db), kézzel festett, jelzett, egyiken máz hibával, d:27 cm, 36×27 cm 1866170
11173
333
4600
Herendi csipkebogyómintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 17×18 cm 1866149
11174
333
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 10,5 cm 1867106
11175
333
Herendi, petrezselyem mintás porcelán cukortartó d:12 cm, m:10 cm 1867599
11176
333
Herendi porcelán pillangós levélnehezék, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6×4,5 cm 1868848
11177
333
Herendi Újpesti Dózsa emlék váza 1885-1960, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm, d:15 cm 1863057
11178
333
55000
Herendi Tompa Mihály büszt, bisquit és fehér mázas, jelzett (mélynyomás,koronás), csorba nélkül (piszkos), m: 23 cm 1863402
11179
333
Herendi kék virágos kis váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8 cm 1871246
11180
333
14000
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm 1861271
11181
333
22000
Herendi mulatozók, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), hibátlan, m:21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft