Porcelán Tételek száma: 110
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1861266
11182
333
26000
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Lux Elek), m: 20 cm, h: 25 cm 1861253
11183
333
24000
Herendi János vitéz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21,5 cm 1842814
11184
333
Herendi emlék tálka, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, eredeti dobozában, d:18 cm 1842786
11185
333
Herendi emlék tálka (150 év), kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, d:15,5 cm 1860725
11186
333
36000
Herendi madár, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m: 13,5 cm, h:18,5 cm 1864643
11187
333
Herendi Eton mintás füles bonbonier, kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanással, 14,5×12,5 cm 1864604
11188
333
Herendi kis tálkák (2db Viktória mintás), kézzel festett, hibátlan, 7,5×5,5, d:7 és 10,5 cm 1864342
11189
333
11000
Herendi bazsarózsa mintás lapostányér (2 db), kézzel festett, jelzett (koronás), kopott aranyizás, d:26 cm (2×) 1835937
11190
333
Zsolnay porcelánra kézzel festett dísz tányér. Zsűrizett. Jelzett, hibátlan. d:18 cm 1871278
11191
333
Zsolnay pillangómintás kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 1871269
11192
333
Zsolnay porcelán nyuszipár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×8 cm 1871054
11193
333
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, m: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft