Bolhapiac Tételek száma: 330
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1866230
11448
333
Flea Market
Gardena pisztoly formájú locsolófej, eredeti, bontatlan csomagolásában 1867631
11449
333
Flea Market
9 db kék, szív alakú felakasztható dísz, m: 6 cm 1861010
11450
333
Flea Market
5 db retro, trafikos kézitükör a Balaton látképével d:6,5 cm 1851039
11451
333
Flea Market
Spectrum régi körzőkészlet, saját dobozában 1867066
11452
333
Flea Market
Réz tárgyak: réz lemes plakett hamutartó, falikép,. övcsat 1867054
11453
333
2200
Flea Market
2 db régi állatorvosi eszköz. Ón fecskendő 1867045
11454
333
Flea Market
1867040
11455
333
Flea Market
Réz karnis tartó pár / copper curtain holder 18 cm 1861484
11456
333
Flea Market
Két 1900 körüli fa legyező, egyik kézzel festett és sokak által aláírt 1869929
11457
333
Flea Market
2 db kisméretű női színházi táska 1861397
11458
333
Flea Market
1925 Dőry Pál (?-?): Apponyi Albert. Rézkarc, papír, jelzett, fém keretben, 5,5x4 cm, keret: 11x8 cm 1861390
11459
333
Flea Market
Nova szivarkatöltő eredeti zacskójában Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft