Bolhapiac Tételek száma: 330
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1860474
11496
333
Flea Market
Kis bolha tétel: nyomásmérő, farkas figura, kitüntetés, toll 1866356
11497
333
Flea Market
Régi kitűző festett üveg golyókkal, hiányos, ékszerész karton dobozban, h:4,5 cm 1866350
11498
333
Flea Market
Bizsu kámea, kopott fém keretben, 5×3,5 cm 1846566
11499
333
Flea Market
Grafo golyóstoll, hozzá illő töltőceruzával (Gold plated 24K), műanyag tokban, h: 13,5 cm 1861011
11500
333
3200
Flea Market
Erotic cards pornó kártya eredeti dobozában, hiánytalan 1839271
11501
333
900
Flea Market
Sandrik alpakka csésze, jelzett, m: 7 cm 1840916
11502
333
Flea Market
Erotikus francia kártya, eredeti dobozában, 55 lap 1805626
11503
333
Flea Market
Vegyes bizsu tétel, 3 pár fülbevaló + 1 nyaklánc 1865597
11504
333
Flea Market
Régi kis lakat kulccsal,nyitás akadozik, 4×3 cm 1846533
11505
333
Flea Market
FTC-s Garfield kulcstartó, kopott, m: 4,5 cm 1840020
11506
333
Flea Market
Mutatós lila-fekete nyaklánc, hozzá illő fülbevalópárral 1840005
11507
333
Flea Market
Karkötő, ametiszt és achát kövekkel, h: 17,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft