Bolhapiac Tételek száma: 330
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1866024
11460
333
Flea Market
4 db több funkciós zsebkés 1866953
11461
333
Flea Market
Samsung SGH-C260 mobiltelefon töltővel, jó állapotban 1867790
11462
333
Flea Market
Ivó férfi, kisméretű szobor, fa, sérüléssel, tisztításra szorul, m: 14,5 cm 1867780
11463
333
Flea Market
Dekoratív geometrikus mintás réz csésze, jelzett, d: 9,5 cm 1866689
11464
333
Flea Market
Tahiti gyönggyel díszített nyakék 1866190
11465
333
Flea Market
Régi színházi látcső, foltos lencsével, sérülésekkel, 11,5×10 cm 1846537
11466
333
Flea Market
Gyöngyháznyelű kés és villa, h: 12,5 és 14 cm 1846562
11467
333
Flea Market
Golyóstoll hozzá illő töltőceruzával, műanyag tokban, jó állapotban, h: 13,5 cm 1866522
11468
333
Flea Market
1846548
11469
333
Flea Market
Micro Ceramic Pen, 2 db toll, jó állapotban, h: 14 cm 1864561
11470
333
Flea Market
XIX. sz vége: Kossuth Lajost ábrázoló asztali kép réz keret 12 cm 1871394
11471
333
Flea Market
Spirálmotivumos fém divatékszer, medál: d: 5 cm, h: 63 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft