Könyvek: Történelem

Tételek száma: 159

15840.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kálvin téri tanulmányok. Tanulmányok a Budapest Kálvin téri Református Gyülekezet történetéhez. Bp.,1983, Ráday Kollégium Sokszorosító Műhelye. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papírborítóban, foltos, ázott papírborítóval és kötéstáblával. Megjelent 500 példányban.  Bottyán János (1911-1984) református lelkész, író, szerkesztő ex libris-ével.
15841.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I.- II. kötetek. Reprint kiadás. Bp., 1986, ÁKV. Kiadói, egészvászon-kötésben.
15842.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívótáblák. Bp., 1981, Corvina. Vászonkötésben, jó állapotban.
15843.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
15844.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kacziány Géza: Görgei. Történelmi tanulmány. Bp., 1915, Magyarország Kiadóhivatal. Kopott papírkötésben, jó állapotban.
15845.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Marshall, George: Így győztünk... Bp., 1945, Franklin. Sorszámozott, 119. sz. Vászonkötésben, jó állapotban.
15846.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hamvay Ödön: Damjanich János élete története és szemelvények nejéhez intézett leveleiből. Bp., 1909, Rákosi Jenő. Kicsit kopott félvászon kötésben.
15847.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Székely András: A szerelem krónikája avagy az erotika kultúrtörténete. Bp., 1988, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
15848.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gold der Awaren. Der Goldschatz von Nagyszentmiklós. Bp., 2002. Helikon.
15849.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Escott, T.H.S.: A mai Anglia I-III. kötet. Bp., 1905, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
15850.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15851.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft