Könyvek: Történelem

Tételek száma: 159

Stefka István: Ötvenhat 50 éve. Bp.,2006, Kairosz. Kiadói papírkötés.
16515.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16516.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16517.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16519.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16520.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Trócsányi Zsolt: Erdélyi kormányhatósági levéltárak. Bp., 1973. Akadémiai Kiadó 782p. Kiadói egészvászon kötésben.
16521.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bruno Brehm: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig. Ford. Fenyő László. I-III. köt.  I. Így kezdődött. Apis és este. V. kiadás.  II. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. VI. kiadás.  III. A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. VI. kiadás.  Bp., 1940, Grill Károly. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott gerinccel, a II. kötetben az elülső szennylap és előzéklap összeragadt.
16522.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Nagybaczoni Nagy Vilmos: Végzetes esztendők 1938-1945. Bp., 1947, Körmendy. 1 t. 272 p. Kiadó kopottas, félvászon-kötésben.
16523.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16524.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16526.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16528.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16529.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft