Könyvek: Történelem

Tételek száma: 159

Sumer: az éden városai. Fordította: Dr. Dezső Tamás. Eltűnt civilizációk. Bp.,2000, Athenaeum 2000. Kiadói keménykötés.
15828.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante, 492 p. térkép nélkül. Kiadói aranyozott címeres egészvászon-kötésben,
15829.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Attila és hunjai. Szerk.: Németh Gyula. Bp., 1986, Akadémiai (Reprint sorozat): Az 1940. évi kiadás (Bp., Magyar Szemle Társaság) reprintje! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15830.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15831.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar őstörténeti tanulmányok. Szerk.: Bartha Antal- Czeglédy Károly-Róna-Tas András. Bp., 1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15832.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Balla Antal: Magyarország története. Az Árpád-ház leszármazási táblájával. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
15833.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pókos Edit: A Boldogok szigete szimbúlum a Tuenkantajat-nemzedék értelmezésében. Bp., 1973. A szerző dedikációjával . 10p.
15834.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15835.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
id. Alliquander Ödön: A magyarországi szénbányavállalatok s az ásványszénbányászat 1940-ben. A bányászat, kohászat, és földtan klasszikusai. IV. kötet. Miskolc, 1989, Nehézipari Műszaki Egyetem Könyvtára és Levéltára. Kiadói papírkötés.
15836.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Deutschlands Taten zur See. Montanus Bücher. Kiadta: Walther Stein. Leipzig-Berlin, 1915, Hermann Montanus. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Rengeteg fekete-fehér illusztrációval német hadihajókról, hajókról, tengerészetről, egy színes illusztrációval. / Paperbinding, with little bit raunchy cover, in German language.
15837.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15838.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vörös Győző: Taposiris Magna 1998-2004. Alexandriai magyar ásatások. Budapest , 2004, Egyiptomi Magyar Ásatások Baráti Köre, 224 p. Kiadói keménypapír kötés. Számos fotóval. Új állapotban.
15839.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft