Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 339

Remény. Zsebkönyv az 1858. évre. Szerk.: Vachott Sándorné. Pest, 1858, Pfeiffer Ferdinánd, 4+248 p. + 4 t. (acélmetszet.) Átkötött félvászon-kötés, foltos, hiányzó címlappal, a végéről 2 sztl. lev. hiányzik, névbejegyzésekkel, Bydeskuty Ede és Neje Éder Erzsébet magánkönyvtári bélyegzővel.
17540.

Remény. Zsebkönyv az 1858. évre. Szerk.: Vachott Sándorné. Pest, 1858, Pfeiffer Ferdinánd, 4+248 p. + 4 t. (acélmetszet.) Átkötött félvászon-kötés, foltos, hiányzó címlappal, a végéről 2 sztl. lev. hiányzik, névbejegyzésekkel, 'Bydeskuty Ede és Neje Éder Erzsébet' magánkönyvtári bélyegzővel.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17541.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A kemény parancs. Összeáll. Dr. Marczell Mihály és Dr. Koszterszitz József. Bp., 1928, Élet Irodalmi Nyomda és Rt. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel.
17542.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17543.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17544.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17545.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Győrffy István: Nagykunsági krónika. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Bp.,1941, Turul. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17546.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dante: A purgatórium. Dante Komédiája. II. rész. Fordította: Babits Mihály. Bp.,é.n., Révai. Átkötött egészvászon-kötés.
17547.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17548.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kéry Gyula: Blaha Lujza élete. Jókai Mór bevezető soraival. Bp., 1896. Rózsavölgyi és Társa. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, hiányzó címlappal.
17549.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17550.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17551.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft