https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 339

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Magyar Tudományos Akadémia Könyvtárának Közleményei 3 kötete:  Fekete Gézáné: Az Akadémia 1831-1858 között alapított jutalomtételei és előzményei.  Náday Károly-Sáfrán Györgyi: Történeti kutatások Kufsteinben. Czuczor Gergely rabsága.  Rolla Margit: A fiatal Kafka Margit.+ Magyar Tudományos Akadémia Könyvtárának Kéziratának Katalógusai 1 kötete: F. Csanak Dóra: Fülep Lajos kéziratos hagyatéka. Ms 4552-Ms 4609. Bp.,1980-1988 ,MTA. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
17552.

Magyar Tudományos Akadémia Könyvtárának Közleményei 3 kötete: Fekete Gézáné: Az Akadémia 1831-1858 között alapított jutalomtételei és előzményei. Náday Károly-Sáfrán Györgyi: Történeti kutatások Kufsteinben. Czuczor Gergely rabsága. Rolla Margit: A fiatal Kafka Margit.+ Magyar Tudományos Akadémia Könyvtárának Kéziratának Katalógusai 1 kötete: F. Csanak Dóra: Fülep Lajos kéziratos hagyatéka. Ms 4552-Ms 4609. Bp.,1980-1988 ,MTA. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I.-II. Budapest., 1928, Franklin-Társulat, 389+330 p. Kiadói papírkötésben, kopottas, kissé foltos borítóval.
17553.

Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I.-II. Budapest., 1928, Franklin-Társulat, 389+330 p. Kiadói papírkötésben, kopottas, kissé foltos borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Kincseskönyv. II-III. kötet. Gyakorlati tanácsadó a mindennapi élet természettudományi és technikai kérdéseiben otthon és a ház körül. Szerk.: Dr. Aujeszky László, és Dr. Gombocz Endre. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat, VII+559+IV+672 p. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, a II. kötet gerince sérült.
17554.

Kincseskönyv. II-III. kötet. Gyakorlati tanácsadó a mindennapi élet természettudományi és technikai kérdéseiben otthon és a ház körül. Szerk.: Dr. Aujeszky László, és Dr. Gombocz Endre. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat, VII+559+IV+672 p. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, a II. kötet gerince sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Idegen szavak szótára. Bp., 1952, Szikra. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17555.

Idegen szavak szótára. Bp., 1952, Szikra. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Báró Eötvös József Összes Munkái XVI-XVIII:  XVI.: A Nemzetiségi kérdés.  XVII.: Kisebb politikai cikkek. XVIII.: Költemények színművek.  Bp.,1903,Révai-Testvérek. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, mintázott lapélekkel, kisebb kopásokat leszámítva jó állapotban.
17556.

Báró Eötvös József Összes Munkái XVI-XVIII: XVI.: A Nemzetiségi kérdés. XVII.: Kisebb politikai cikkek. XVIII.: Költemények színművek. Bp.,1903,Révai-Testvérek. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, mintázott lapélekkel, kisebb kopásokat leszámítva jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Milliók könyve 11 száma, és a Koronás regények 3 száma, összesen 14 db, változó, többnyire szakadt, megviselt állapotban.
17557.

Milliók könyve 11 száma, és a Koronás regények 3 száma, összesen 14 db, változó, többnyire szakadt, megviselt állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Docendo Discmus. Tanítva tanulunk. A 100 éves Könyves Kálmán Gimnázium évkönyve. 1905-2005. Bp., 2005, Könyves Kálmán Gimnázium. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (100/37) példány.
17558.

Docendo Discmus. Tanítva tanulunk. A 100 éves Könyves Kálmán Gimnázium évkönyve. 1905-2005. Bp., 2005, Könyves Kálmán Gimnázium. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (100/37) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Zechenter Antal: A magyar Anakreon. 1785-ben, Prágában Rofenmüller örököseinél, Beránek János gondviselése alatt megjelent könyv reprint mása. Bp., é.n., Anakreon. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17559.

Zechenter Antal: A' magyar Anakreon. 1785-ben, Prágában Rofenmüller örököseinél, Beránek János gondviselése alatt megjelent könyv reprint mása. Bp., é.n., Anakreon. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Antal: Az éj dalaiból. Vác, 1911, Első Váci sajtó. Kicsit sérült papírkötésben
17560.

Antal: Az éj dalaiból. Vác, 1911, Első Váci sajtó. Kicsit sérült papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Löwy Árpád: Versek. hn.,én., kn. Kiadói papírkötés.
17561.

Löwy Árpád: Versek. hn.,én., kn. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Hartmann von Aue híres-nevezetes versezete a szegény Henrik bélpoklos megpróbáltatásáról s szerelmetes üdvözüléséről, melyet ónémet kádenciákból mai magyar rigmusokban tolmácsolt Telekes Béla, könyvbe szedett és kiadott Kner Izidor könyvnyomtató, az Úrnak 1922. esztendejében, Gyomán. Megviselt papírkötés, egyébként jó állapotban.
17562.

Hartmann von Aue híres-nevezetes versezete a szegény Henrik bélpoklos megpróbáltatásáról s szerelmetes üdvözüléséről, melyet ónémet kádenciákból mai magyar rigmusokban tolmácsolt Telekes Béla, könyvbe szedett és kiadott Kner Izidor könyvnyomtató, az Úrnak 1922. esztendejében, Gyomán. Megviselt papírkötés, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Rostand, Edmond: Cyrano de Bergerac. Bp., é. n., Lampel R. Sérült papírkötésben.
17563.

Rostand, Edmond: Cyrano de Bergerac. Bp., é. n., Lampel R. Sérült papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz