Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 339

Vörösmarty összes munkái. 1. köt. Bp., 1884, Méhner Vilmos. Kissé kopott, díszes vászonkötésben.
17516.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gárdonyi Géza: Az én falum. Bp., 1935, Dante. Vászonkötésben, jó állapotban.
17517.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A Franklin Kézi Lexikona I-III. kötet. Bp., 1911-12. Franklin Társulat. Kiadói szecessziós, aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval.
17518.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szüle Mihály: Egy bolond százat csinál. New York, 1960, Duna. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, jó állapotban.
17519.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Krúdy Gyula: Egy pohár borovicska. Bp., 1948, Budapest Székesfőváros Irodalmi Intézete. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17520.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Imreh Lajos tréfás történetei. A bevezetőt ifj. Imreh Lajos, az utószót Vöő Gabriella írta. Bukarest, 1985, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott, kopott papír védőborítóban
17521.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Montágh Imre: Figyelem vagy fegyelem? Az előadói magatartás. Bp.,2008, Holnap. Kiadói papírkötés.
17522.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Agrippa von Nettesheim 2 műve:  Okkult filozófia. II. kötet. (De occulta philosophia.) Fordította: Ladányi Lóránd. Bp., 2000, Holnap. Kiadói papírkötésben.  Titkos bölcselet. (De occulta philosophia.) Fordította, vál. és az előszót írta: Magyar László András. Bp.,1994, Holnap. Kiadói papírkötésben.
17523.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ady Endre: Levelek Párisból. Válogatotta: dr. Földessy Gyula. (Bp.), 1924, Amicus, (Globus-ny.), 176 p. Korabeli szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, kopott aranyozással. Első kiadás.
17524.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Friedrich Schwickert: Asztrológiai szintézis. Bp.,1998, Sindbad. Kiadói papírkötés.
17525.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17526.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kálmán Jenő: Könyveim átvizsgálása után... Válogatott humoreszkek. hn., én.,(Bp.,Viktória Nyomda.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. A szerző által dedikált példány, dátumozva.
17527.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft