Porcelán Tételek száma: 90
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1852664
11138
332
40000
Herendi Viktória mintás kos fejes kaspó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m:16 cm d:19,5 cm/ Herend Victoria pot, signed, hand painted 1852674
11139
332
Herendi porcelán kakas, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 1852673
11140
332
Herendi fehér mázas boci, jelzett (Húsvéth Lajos), hibátlan, m:12, h:16,5 cm 1852677
11141
332
Herendi Viktória mintás porcelán dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan,7,5×5 cm 1852675
11142
332
Herendi Apponyi mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 1853702
11143
332
Herendi virágmintás porcelán csésze, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 5,5 cm 1853686
11144
332
Herendi csipkebogyómintás porcelán csészealj, kézzel festett, jelezett, hibátlan, d: 15,5 cm 1837772
11145
332
Herendi porcelán levesestál cítrom díszítéssel. Festetlen. 21x27 cm Jelzett, hibátlan. 1857239
11146
332
Herendi VIktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 1802270
11148
332
4200
Herendi virág szirmos váza, kézzel festett, jelzett (koronás), m:12 cm 1674598
11149
332
32000
Herendi tükrös akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm 1733064
11150
332
Óherendi rózsamintás porcelán tányér, jelzett, kézzel festett, kopásnyomokkal, d: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft