Porcelán Tételek száma: 90
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1855955
11211
332
2 db porcelán kiöntő, fehérmázas, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 12 cm 1833138
11212
332
Japán porcelán váza, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, m: 22 cm 1802259
11213
332
Tálka, "Vertieft" felirattal, részben kézzel festett, kopott, 13×13 cm 1802223
11214
332
Kínai porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 25,5 cm 1837432
11215
332
Német porcelán tehénfejő lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 1812262
11216
332
Díszegyenruhabán, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft