Porcelán Tételek száma: 90
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1829570
11151
332
Herendi indiai kosár mintás tál, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:32,5 cm 1852529
11152
332
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 23 cm 1777920
11153
332
48000
cca 1920 Herendi Viktória mintás díszváza, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m: 36 cm /
cca 1920 Herend porcelain Queen Victoria vase, handpainted, with hallmark (with crown), in flawless condition, h: 36 cm 1856616
11154
332
Zsolnay kaspó, virágmintás, matricás, jelzett, hibátlan, m:9,5 cm, d:16 cm 1853735
11155
332
Zsolnay porcelán exclusiv váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 1853697
11156
332
Zsolnay porcelán süteményes tál, arany szegéllyel, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17,5 cm 1854251
11157
332
Zsolnay kisfiú a búgócsigával, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:11 cm, h: 14 cm (tervező:Sinkó András) 1851551
11158
332
Zsolnay akt, alapmázas, jelzett, apró kopásokkal, m: 23 cm 1851567
11159
332
Zsolnay ülő női akt, kézzel festett, jelzett (Mucsiné), apró kopásokkal, m: 22,5 cm 1851539
11160
332
Zsolnay vetkőző nő, alapmázas, jelzett, apró kopásokkal, m: 26,5 cm 1857457
11161
332
Zsolnay porcelán tétel: kulacs, labdázó kisfiú, sótartó, jelzettek, kulacs sérült, sótartó kopásnyomokkal 1857266
11162
332
Zsolnay béka figura (persely) Pécs jelzéssel mázas kerámia 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft